KONTAKT

ORGANIZACIJA I PRODUKCIJA:
OTVORENI UNIVERZITET SUBOTICA
Trg cara Jovana Nenada 15
24000 Subotica
+381 (0)24/554-600
board@palicfilmfestival.com

TEHNIČKI DIREKTOR:
Goran Dragaš
goran@palicfilmfestival.com

IZVRŠNI PRODUCENT:
Ilija Tatić
board@palicfilmfestival.com

OPERATIVNI DIREKTOR:
Vladimir Perović
vladperović@openunsubotica.rs

DIREKTOR FESTIVALA:
Radoslav Zelenović
zelenovic.radoslav@yahoo.com

KOORDINATOR SLUŽBE ZA GOSTE:
Olivera Mudrinić
olivera@palicfilmfestival.com

PROGRAMSKI DIREKTOR:
Miroslav Mogorović
mogorovic@artandpopcorn.com

PR I PRESS CENTAR:
Aleksandar Pavlić
aleksandar.pavlic@digimedia-pr.com

UMETNIČKI DIREKTOR:
Nikolaj Nikitin
nikitin@filmplus.de

MARKETING I KOMUNIKACIJE:
Martina Predojević
martina@palicfilmfestival.com

SELEKTOR:
Petar Mitrić
petar@palicfilmfestival.com

KOORDINATORI DIREKCIJE:
Renata Rudić
renata@palicfilmfestival.com
Vladimir Milodanović
vladimir@palicfilmfestival.com

MENADŽER FILMSKIH KOPIJA:
Ivona Iveljić
ivona@palicfilmfestival.com

AKREDITACIJE:
akreditacije@palicfilmfestival.com

Share on FacebookTweet about this on Twitter